phoneمرکز تماس :  88375229

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

ارتباطات دستگاه به دستگاه M2M عبارت است از هرگونه ارتباطی که طی آن دو یا چند شیء بر بستر یک شبکه ارتباطی ثابت یا همراه به یکدیگر متصل می شوند این فناوری به تجهیزات موجود در هر شبکه این امکان را می‌دهد تا بدون نیاز به دخالت عامل انسانی با یکدیگر انتقال و تبادل اطلاعات داشته باشند.

ارتباطات دستگاه به دستگاه به عنوان یک سرویس پایه ارتباطی در صنایع مختلف کاربرد دارد که از مهمترین آنها می توان به مواردی چون دورسنجی، انبارگردانی، کنترل از راه دور، مدیریت خدمات شهری ، روباتیک، سرویس‌های پشتیبانی، مدیریت زنجیره عرضه، مدیریت ترافیک و حمل و نقل و مکان یابی و رهگیری و نیز پزشکی از راه دور اشاره کرد.

این سامانه علاوه بر ارایه خدمات و بستر ارتباطی ، این امکان را به شرکت ها می دهد تا برنامه های کاربردی خود را بر روی این سامانه پیاده سازی نموده و از خدمات متمرکز آن استفاده نماید. نکته قابل توجه در این خدمات علاوه بر کنترل سیم کارت به عنوان عامل انتقال اطلاعات امکان مدیریت و کنترل دستگاه نیز فراهم می گردد. در خدمات دستگاه به دستگاه لوتوس که به شکل متمرکز ارایه می شود ، مدیریت سیم کارت از ثبت نام و فعال کردن آن و همچنین مدیریت مصرف و کنترل آن به شکل متمرکز به شرکت های متقاضی داده می شود. نکته دیگر در خصوص صفحه کنترل (panel) مخصوص به مشترکین تجاری متقاضی می باشد که تمامی خدمات سیم کارت و موارد مصرف و همچنین مدیریت بسته های افزایشی در آن به شکل متمرکز دیده شده است.

 

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

خدمات مبتنی بر پیام کوتاه انبوه یکی دیگر از امکانات و خدماتی است که واحد کسب و کار سازمانی لوتوس در اختیار سازمان ها قرار می دهد.

امروزه پیام کوتاه یکی از ساده ترین روش های ارتباطی سازمانها با مشتریان و کارمندان خود است که در بسیاری از سازمانها مورد استفاده قرار می گیرد. این روش ساده، ارزان و در دسترس است و قابلیت انتقال سریع اطلاعات را در هر زمان و مکان داراست.

 

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

مدیریت هزینه‌های ارتباطی و نیز ارتباطات درون سازمانی یکی از دغدغه‌های جدی سازمان‌های امروزی است. درواقع رشد سازمان‌ها و توسعه جغرافیایی دامنه فعالیت‌های آن‌ها که به مرز‌های شهرها محدود نمی‌شود، اهمیت مدیریت ارتباطات سازمانی را دوچندان کرده است. لوتوس با ارائه مجموعه‌ای از خدمات متنوع تحت نام خدمات موبایل سازمانی، سعی دارد این نیاز مشتریان خود را به بهترین نحو برآورده سازد. خدمات موبایل سازمانی درقالب مجموعه خدمات ارزش افزوده و درقالب یک شبکه اختصاصی برروی گروهایی از سیم‌کارت‌های سازمانی تعریف می‌شود که مزیت‌های ویژه‌ای را برای کاربران، سازمان‌ها وشرکت‌ها فراهم می‌آورد.

در واقع خدمات موبایل سازمانی متشکل از مجموعه‌ای از سیم‌کارت‌هایی است که به صورت یک گروه تعریف شده‌اند و برای این گروه خدمات متفاوتی در مقایسه با سایر سیم‌کارت‌های عادی لوتوس از جمله کاهش هزینه مکالمات درون‌گروهی در نظر گرفته شده است. همچنین سازمان‌ها می‌توانند با پرداخت هزینه آبونمان ثابت ماهیانه، از مکالمات رایگان درون گروهی برای سیم‌کارت‌های سازمانی خود بهره‌مند شوند.

 

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

 شبکه امن همراه یکی دیگر از امکانات و خدماتی است که در اختیار سازمان ها قرار می گیرد

شبکه امن همراه یا APN یک شبکه ارتباطی ایمن و اختصاصی بر بستر شبکه لوتوس است که داده‌ها را درون کانالی امن مستقل از اینترنت بین نقاط یک شبکه و یک پایگاه داده منتقل می‌کند و از آن می‌توان برای انتقال انواع اطلاعات و تراکنش‌هایی که نیاز به بستری امن دارند استفاده نمود. به این ترتیب با استفاده از یک سیم‌کارت لوتوس و شبکه همراه امن، می توان از هر نقطه در ایران که تحت پوشش شبکه وجود دارد، اطلاعات را بصورت امن میان یک دستگاه سیار و سرورهای یک شرکت منتقل نمود..

با توجه به امنیت داده ها در هنگام انتقال، از APN می توان برای انتقال تراکنش های مالی مانند دستگاه های پوز سیار، کار از راه دور و مجموعه خدمات ماشین به ماشین استفاده نمود.

 

 

 

 

 

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت محفوظ و متعلق به شرکت شرکت پارسیان همراه لوتوس می باشد.