phoneمرکز تماس :  88375229

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

به ‌موازات افزایش درآمد سرانه کشورها و گسترش رفاه، تمایل به گردشگری در سطح جهان افزایش یافته است. اگرچه عده معدودی از گردشگران در سراسر دنیا، به سفرهای برنامه ریزی نشده و پر ریسک تمایل بیشتری دارند، بااین‌حال اغلب افرادی که به صورت جمعی، خانوادگی و یا حرفه‌ای به گردشگری می‌پردازند، تمایل دارند تا با استفاده از خدمات یک مجموعه ی حرفه ای، علاوه بر کاهش خطرات گردشگری، مسافرتی برنامه‌ریزی‌شده و با آسایش خیال و همراه با رفاه را تجربه نمایند.
رشد اینترنت و فناوری‌های بی سیم، تحول چشم گیری در صنعت گردشگری به وجود آورده است. در حال حاضر گسترش فناوری‌های ارتباطی، امکانات بسیار گسترده‌ای را پیش روی آژانس‌های مسافرتی قرار داده است. در این میان، گسترش ارتباطات بی سیم نقش بسزایی در بهبود رفاهی بسته‌های گردشگری و کاهش ریسک‌های آنان داشته است. ارتباط دائمی با دفاتر مرکزی تورهای گردشگری، امکان ردیابی گروه‌های گردشگری، زمان‌بندی بهتر، ثبت سفارش و تقاضای خدمات در حین سفر و خدمات بیمه ای نمونه‌هایی از عملکرد فناوری‌های بی سیم در صنعت گردشگری است.
پارسیان همراه لوتوس در نظر دارد مسیر همواری در صنعت گردشگری ایجاد کند. بدین ترتیب که گردشگران داخلی و خارجی می‌توانند از خدمات تماس‌های محلی، ملی و بین‌المللی، رومینگ ملی و بین‌المللی، پیامک ملی و بین‌المللی و غیره استفاده کنند.
یکی از قابلیت های گروه پارسیان ارائه سرویس های ارزش افزوده به گروهی از گردشگران خارجی و مسافرینی است که بر مبنای زنجیره ای از خدمات و امکانات شرکت های زیرگروه پارسیان تعریف‌شده است. از دیگر قابلیت های این شرکت، همکاری با آژانس های مسافرتی و هواپیمایی برای رزرو و تهیه بلیت های هواپیما و قطار و اتوبوس برای گردشگران است. این خدمات برای گردشگران از طریق سیم کارت های پارسیان همراه لوتوس، پیش بینی و قابل‌دسترس خواهد بود.
ازآنجایی‌که گروه پارسیان شامل چند شرکت برای مدیریت و هلدینگ هتل‌های بزرگ و لوکس در اقصی نقاط کشور ایران ازجمله هتل استقلال تهران، هتل آزادی تهران، هتل پارسیان شیراز، هتل پارسیان کیش، هتل‌هایت چالوس و ... است و همچنین بانک پارسیان به‌عنوان پیشرو در خدمات بانکی ایران است؛ پارسیان همراه لوتوس می‌تواند به‌عنوان اپراتور (مجازی) تلفن همراه، خدمات و سرویس‌های متنوع در اختیار گردشگران داخلی و خارجی قرار دهد.

گردشگری سلامت

شاید مهم‌ترین مزیت ایران در گردشگری پزشکی، ارزان بودن خدمات به نسبت دیگر کشورها، خصوصاً کشورهای اروپایی و آمریکاست. در حال حاضر هند پیشرو در ارائه ارزان‌ترین خدمات است که با ورود ایران به توریسم پزشکی و با توجه به امکانات و فرهنگ بهتر ایرانی‌ها و البته جاذبه‌های توریستی بسیار بیشتر، توانایی جذب توریست‌های بیشتری نسبت به هند وجود دارد.
طبق آمار سازمان بهداشت جهانی، تا سال ۲۰۱۱ میلادی، سالیانه ۵۰ میلیارد دلار از طریق توریسم پزشکی عاید کشورهای مقصد شد. در مورد ایران نیز اعتقاد بر این است که ایران توانایی جذب سالیانه حدود یک‌میلیون توریست پزشکی را دارد که این مقدار برابر با درآمدی معادل ۷ میلیارد دلار برای کشور خواهد بود.
شرکت پارسیان همراه لوتوس با مخاطب قرار دادن این مشتریان قصد دارد تا به درگاه واحد ارائه خدمات به توریست هایی که به‌منظور درمان به ایران سفر می کنند تبدیل گردد. طبق ارزیابی های انجام‌شده مقصد اول این بیماران، شهرهای تهران، مشهد، تبریز و شیراز است که دارای بیمارستان‌های فوق تخصصی و امکانات اقامتی مناسب برای این گردشگران می باشد.

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

با توجه به ضریب نفوذ بیش از 100 درصدی تلفن همراه در کشور و همچنین ضریب نفوذ 50 درصدی تلفن همراه در ایران و رشد چشمگیر و سریع این امر، ارائه خدمت از طریق تلفن همراه یک اهرم قدرت برای بانک و شرکت ارائه دهنده­ ی خدمات پرداخت  محسوب می­شود. نقش و خدمات بانکداری در آینده در شکل زیر قابل مشاهده است.

 

خدمات پارسیان همراه لوتوس

 

اپراتور (مجازی) تلفن همراه در ارائه سرویس‌های پرداخت الکترونیکی و بانکداری که به‌ طور انحصاری این حوزه از خدمات در اختیار شبکه بانکی و شرکت‌های پی اس پی است، می‌تواند نقش بسزایی داشته باشد. اهداف پارسیان همراه لوتوس در شبکه‌ بانکی شامل تمرکز بر ارائه سرویس‌های تخصصی پولی و بانکی که اپراتور شبکه سیار امکان دستیابی و تمرکز بر آن را ندارد، ارائه سرویس‌های تخصصی و حرفه‌ای در حوزه شبکه‌های ارتباطی و سرویس‌های ارزش‌افزوده و محتوا است. فرصت‌هایی که پارسیان همراه لوتوس در این زمینه ایجاد می‌کند شامل استفاده تلفن همراه در انجام امور بانکی و ضریب بالای نفوذ تلفن همراه هوشمند، سهولت انجام امور بانکی و مالی بدون مراجعه به شعبه و صرف زمان و هزینه کمتر، تأمین امنیت برای انجام تراکنش‌های مالی بر بستر تلفن همراه به‌جای مراجعه حضوری، امکان ارائه خدمات و سرویس‌های تخصصی و نوین به مشتریان و بالا رفتن شاخص‌های رقابت در بانک‌ها، کاهش هزینه‌های بانکداری و بالا رفتن سود بانک‌ها با استفاده از مفاهیم نوین M2M و IoT  در اپراتور (مجازی) تلفن همراه است.

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

فروش آنلاین بیمه در جهان در حال گسترش است. در ایران هیچ شرکت بیمه ای را نمی توان یافت که به‌صورت الکترونیکی اقدام به صدور تمامی انواع بیمه‌نامه‌ها نماید. شرکت پارسیان همراه لوتوس به دنبال تغییر ساختار بیمه ای از حالت سنتی به مدرن در قالب تکمیل پوشش‌های بیمه ای موجود، ایجاد پوشش جدید بیمه ای، استفاده بهینه از بیمه های عمر، ایجاد شرکت های خصوصی بیمه یا واگذاری سهام شرکت های دولتی به بخش خصوصی و در نهایت تمرکززدایی در بازار بیمه به صورت الکترونیک برای ایجاد فضای رقابتی در این صنعت است. پارسیان همراه لوتوس در خصوص رشد و توسعه پایدار علاقه مند است به ارائه سرویس بیمه جوانان و سیم کارت جوانان به این قشر ارزشمند و به ویژه دانشجویان بپردازد.

 

 

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

راهکار جامع سلامت هوشمند مدلی یکپارچه است که از تعامل سلامت الکترونیک، بیمه الکترونیک سلامت و خدمات بانکداری الکترونیکی به وجود می آید. پارسیان همراه لوتوس با ارائه سیم‌کارت با بسته‌های مختلف صوتی، پیام و دیتا قابلیت اتصال به اینترنت پرسرعت را در اقصی نقاط داخل و خارج از کشور جهت سهولت در اتصال به تمام خدمات حوزه سلامت فراهم می‌کند و با ایجاد زیرساخت بانکداری مجازی و امن موبایلی در خانواده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جهت سهولت پرداخت هزینه‌ها در بیمارستان‌ها، مراکز بهداشتی درمانی، داروخانه‌ها، آزمایشگاه‌ها، مطب پزشکان و سرویس‌های ارزش‌افزوده و واریز مبالغ به حساب‌های مجازی و امکان مدیریت مبالغ واریزشده به ارائه سرویس‌های الکترونیکی در حوزه سلامت می‌پردازد. این سرویس‌ها می‌تواند شامل کلیه سرویس‌های مرتبط با حوزه پیشگیری و سلامت اعم از اپلیکیشن‌های حوزه سلامت، برقراری ارتباط نزدیک بین بیماران و بیمارستان، سیستم نوبت‌دهی پزشکان،تناسب اندام، کنترل وزن و یا کاهش، مدیریت دیابت، و نظارت بر سلامت قلب، از جمله فشار خون بالا و بیماری قلبی و ... باشد.

پارسیان همراه لوتوس در نظر دارد در حوزه ی سلامت و بهداشت سیم‌کارت همراه بیمار تحت عنوان «سلامت همراه» ارائه دهد. سلامت همراه راهکاری است که ارتباط مستمر بیمار و مراکز درمانی را برقرار می‌کند و از این طریق عملاً بیمار را تحت نظر دائمی پزشک معالج قرار می‌دهد.

 

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت محفوظ و متعلق به شرکت شرکت پارسیان همراه لوتوس می باشد.